2024. április

Április havi program

Ebben a hónapban szeretnénk sokat sétálni az óvoda környékén, és közben megfigyelni a tavasz kibontakozását a rügyező fákat és a nyiladozó virágokat. Áprilisban a növények, virágok témaköreivel ismerkednek a gyerekek a különböző tevékenységeken keresztül, és megkezdjük a kerti munkákat, zöldségeket ültetünk a kiskertünkbe.

Április 8. Hétfő

Sok szeretettel várjuk a gyermekeket!

Április 11. Csütrötök - Költészet napja

Április 16-án kedden lesz a nagycsoportos gyerekek mesemondó napja.

Kérjük a nagycsoportos gyerekek szüleit, hogy legkésőbb a mai napig szíveskedjenek visszajelezni, hogy gyermekük részt kíván-e venni a mesemondó napon.

Április 12. Péntek

9.00 órai kezdéssel Furulyás Palkó - a Kolompos együttes mesejátéka.

Ezen a reggelen 8:00 órakor reggeliznek az ovisok az étkezőben, kérünk Benneteket, hogy időben érkezzenek a gyerekek az óvodába.

Április 16. Kedd - Mesemondó nap a nagycsoportos gyerekek részére

Szeretnénk, hogy ez a nap még szebb és emlékezetesebb legyen gyermekeink számára, ezért kérünk minden jelentkezőt, hogy szép ruhában jelenjen meg.

Az érdeklődő szülőket szeretettel várjuk az óvoda tornatermébe.

Április 22. Hétfő - Föld napja

Föld napja alkalmából ezen a héten sétálunk az óvoda környékén.

Április 24. Szerda

A leendő ovisoknak nyílt napot tartunk, sok szeretettel várjuk a kistestvéreket és az ismerős gyerekeket, ezen a délelőttön 10 órától.

Április 25. Csütörtök

Ezen a napon a gyerekekkel az Állatkertbe látogatunk el.

Indulás reggel 8:00 órakor, külön busszal. Kérjük, hogy pontosan érkezzenek reggel a gyerekek! Érkezés ebédre, forgalomtól függően kb. 12.30-ra. Szeretnénk kérni, hogy minden kisgyerek otthon reggelizzen, a korai indulás miatt erre nem lesz lehetőségünk az óvodában. A reggelit és a tízórait elvisszük magunkkal, és a délelőtt folyamán, az Állatkertben fogyasztják el a gyerekek. Mind a négy csoport, külön foglalkozáson vesz részt 9:30-tól.

Április 29. Hétfőtől kezdődik a leendő ovisok beiratkozása

További információ az óvoda honlapján található.